top of page

Žiniasklaida
apie mus

2024.03.17

Kviečiame pažiūtėti LRT Plius laidą "Menora", kurioje pamatysite reportažą apie Vilniaus knygų mugę bei pamatysite trumpą interviu su Prabudimo orkestro vadovu Tadu Daujotu, kuris laidos metu pristato "Simfonijos iš Šiaurės Jeruzalės" vinilinę plokštelę.

knygu muge.jpeg
lrt plius.png

2024.01.21

Kviečiame pažiūrėti TV laidą Menora LRT Plius, kurioje pamatysite labai įdomų reportažą apie pernai du mūsų organizuotus renginius - kelionę į Tautų maršo konferenciją Jeruzalėje bei Izraelio valstybei skirtą paramos koncertą Menas prieš antisemitizmą.

Jerusalem.jpeg
lrt lt.jpeg

2023.12.18

Gruodžio 18 dieną Vilniaus Rotušėje įvyko Izraeliui skirtas paramos koncertas „Menas prieš antisemitizmą“. Renginio metu solidarumą Izraeliui išreiškė dainininkai, muzikantai ir dailininkai iš Lietuvos, Ukrainos ir Izraelio. Paramos koncertas sukvietė būrį žmonių. 

Charity concert - Dec 2023.jpeg
delfi logo_edited.jpg

2023.09.25

„Pajutom ryšį tarp Sinajaus dykumos ir Panerių pušyno smėlio“, – kalbėjo žiūrovai, šį savaitgalį išvydę premjerą „Šokio simfonija iš Šiaurės Jeruzalės“. Naujas šokio ir muzikos spektaklis pagal Jievaro Jasinskio muziką tapo vienu svarbiausių renginių, šalyje minint Lietuvos žydų genocido atminimo dieną ir Vilniaus geto likvidavimo 80-metį.

DSC08070.jpg
LRT_TV.png

2023.09.23

Vilniaus geto likvidavimo 80-mečiui paminėti pristatomas naujas šokio ir muzikos spektaklis „Šokio simfonija iš Šiaurės Jeruzalės“. Bendras ansamblio „Lietuva“ ir „Prabudimo orkestro“ kūrinys atskleis bendrą Lietuvos ir žydų istoriją. Premjera jau šiandien, o repeticijoje apsilankė reporterė Arneta Matuzevičiūtė.

sokio simf.png

2023.09.16

Kviečiame pažiūrėti Menora LRT Plius laidą, kurioje pamatysite Simfonijos iš Šiaurės Jeruzalės gastroles Izraelyje bei daugiau sužinosite apie naujai kuriamą šokio spektaklį.

tower-of-david-museum.jpeg
ukmerge logo co,pressed_edited_edited.jp

202305.27

Ukmergei minint 690-ąjį jubiliejų ir tęsiant Tarptautinio perkusinės muzikos festivalio „Percussion Ukmergė 2023“ koncertus, gegužės 26-osios vakarą Didžiosios Kovos apygardos partizanų parke skambėjo abejingų nepalikusi kompozitoriaus Jievaro Jasinskio sukurta „Simfonija iš Šiaurės Jeruzalės“.

ukmerge.jpeg
xfm - new_edited.jpg

2023.04.26

Pavakario eteryje svečiuojasi simfonijos scenarijaus autorius Tadas Daujotas ir kompozitorius Jievaras Jasinskis. Svečiai papasakojo apie simfonijos naujoves šį sezoną, kai Lietuvoje simfonija vėl pasirodys gegužę. Kuo ypatingas kūryba su lietuviškais liaudies instrumentais bei senoviniais rytų instrumentais kaip Persijos taras, šofarai ir hurdi gurdi.

Yaron Cherniak - Debora Gvazdikaitė photo - Vilnius - DEB04094.jpg
lrt lt.jpeg

2023.04.04

Kompozitorius Jievaras Jasinskis viešėjo Izraelyje, drauge su Jeruzalės simfoniniu orkestru repetavo „Simfoniją iš Šiaurės Jeruzalės“. Kūrinys bus atliktas gegužės 18 dieną Jeruzalės teatre, o koncertas taps 700 metų jubiliejų mininčio Vilniaus dovana Izraelio valstybės 75-mečio proga, rašoma pranešime žiniasklaidai.

jso.png
Plačiau
kauno diena.jpeg

2022.08.30

„Šiemet Europos žydų kultūros diena sutampa su žydų žudynių Zapyškyje data, todėl nusprendėme surengti išskirtinį renginį, kurio metu pagerbsime nekaltai nužudytus šio krašto gyventojus ir pristatysime muzikinį projektą „Simfonija iš Šiaurės Jeruzalės“, – pasakojo idėjos autorius ir prodiuseris Tadas Daujotas.

Zap-8.jpeg
delfi logo_edited.jpg

2023.08.29

Rugpjūčio 29 dieną yra minima Ukrainos gynėjų, žuvusių kovose už Ukrainos nepriklausomybę, suverenitetą ir teritorinį vientisumą, atminimo diena. Šia proga šiandien šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje koncertuos smuiko ir bajano virtuozai iš Ukrainos „YeS Duet“ ir VDU kamerinis orkestras.

yes duet.jpeg
lrt radijas.png

2022.08.27

Europos žydų kultūros dienų proga, Vilniaus 700 metų jubiliejaus proga į sceną sugrįžta „Simfonija iš Šiaurės Jeruzalės”. Tai šiuolaikiškas, bet tuo pačiu ir archajiškų atspalvių turintis muzikos projektas, kuriame skamba senoviniai hebrajiški ragai šofarai, lietuviškos birbynės garsai persipina su egzotiškotiškomis Artimųjų Rytų melodijomis, šiuolaikinė akademinė muzika susiduria su klezmerio, džiazo ir folkloro elementais. 

7 - Jievaras - Rūtos Ravinskaitės nuotrauka 1.JPG
alfa lt.png

2022.08.25

Tradiciškai rugsėjo pradžioje yra minimos Europos žydų kultūros dienos – tiek mažuose, tiek dideliuose Europos miestuose vyksta įvairūs renginiai, parodos, koncertai. Šių metų rugsėjo 4-8 dienomis, Europos žydų kultūros dienų proga bus surengti išskirtiniai kompozitoriaus Jievaro Jasinskio sukurtos „Simfonijos iš Šiaurės Jeruzalės“ koncertai trijose sostinėse.

Zap-20.jpg
lrt lt.jpeg

2022.08.12

Rugpjūčio 14 dieną Palangos kurhauzo koncertų salėje įvyks smuiko ir bajano virtuozų iš Ukrainos „YeS Duet“ ir VDU kamerinio orkestro koncertas. Klausytojai pirmą kartą galės išgirsti kompozitoriaus Jievaro Jasinskio parašytą kūrinį smuikui, bajanui, šofarui ir kameriniam orkestrui „Malda už taiką“, rašoma pranešime žiniasklaidai.

14 - Jievaras - Rūtos Ravinskaitės nuotrauka 4.JPG
delfi logo_edited.jpg

2022.08.10

Šių metų birželio mėnesį mūsų šalyje koncertavę smuiko ir bajano virtuozai iš Ukrainos „YeS Duet“ grįžta. Nuo rugpjūčio 10 iki rugsėjo 4 dienos kolektyvas surengs koncertinį turą per Lietuvą „Malda už taiką“ ir aplankys 16 mūsų šalies miestų bei miestelių.

yes-vfb-815_orig.jpeg
lrs .png

2022.06.29

Seimo rūmuose Seimo narės Dalios Asanavičiūtės iniciatyva buvo paminėta Ukrainos Konstitucijos diena. Renginio dalyvius pasveikino Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, Ukrainos ambasadorius Lietuvoje Petro Bešta ir užsienio reikalų viceministras Mantas Adomėnas.

yes duet seimas.png
lrt lt.jpeg

2022.05.31

Pirmąjį birželio sekmadienį Lietuvoje tradiciškai minima Tėvo diena. Tai šeimos šventė, todėl šį savaitgalį, suaugę vaikai važiuoja aplankyti savo tėvus, o pabendravus jaukioje namų atmosferoje, dažną kartą šeimos ieško pramogų kur galėtų prasmingai praleisti laiką tiek tėvai, tiek ir vaikai, rašoma organizatorių pranešime žiniasklaidai.

peliuona.png
lrt lt.jpeg

2022.04.27

Balandžio 27-28 dienomis visame pasaulyje minima Holokausto aukų atminimo diena (Jom HaŠoa). Pažymint šią datą „Simfonijos iš Šiaurės Jeruzalės“ kūrėjai pristato vaizdo klipą „Holokaustas – dvasinės tamsos dienos (1941-1944)“. Kūrinį atlieka Vilniaus miesto savivaldybės šv. Kristoforo kamerinis orkestras bei kviestiniai klasikos, džiazo ir folkloro muzikantai iš Lietuvos ir Izraelio.

Premjera.JPG
xfm - new_edited.jpg

2022.03.07

Holokausto 80-mečiui skirtos „Simfonijos iš Šiaurės Jeruzalės“ kompaktinę plokštelę ryto eteryje su Justinu Stanislovaičiu pristato kompozitorius Jievaras Jasinskis ir projekto idėjos autorius Tadas Daujotas. 

simf1_edited.jpg
alfa lt.png

Vilniaus knygų mugėje bus pristatyta „Simfonijos iš Šiaurės Jeruzalės“ kompaktinė plokštelė

2022.02.23

Rytoj Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ prasidės 22-oji Vilniaus knygų mugė. Iki sekmadienio truksiančiame renginyje asociacijos AGATA organizuojamoje lietuviškos muzikos mugėje „Muzikos salė“ bus pristatyta kompozitoriaus Jievaro Jasinskio sukurtos „Simfonijos iš Šiaurės Jeruzalės“ kompaktinė plokštelė. Muzikos mylėtojai yra laukiami „Prabudimo orkestro“ stende, kur bus galimybė įsigyti šviežiai išleistą albumą bei pabendrauti su šio unikalaus muzikinio projekto kūrėjais.

simf4.jpeg
Plačiau
kaunas lt_edited.jpg

Rugilė Daujotaitė ir Tadas Daujotas pristato naują singlą „Malda už Lietuvą”

2021.10.07

Muzikiniame projekte „Atgimimo vaikai” dalyvaujantys dainininkai Rugilė Daujotaitė ir Tadas Daujotas pristato naują singlą „Malda už Lietuvą” ir kviečia naujus metus pradėti maldoje už mūsų tautą. Tado Daujoto kūrybos giesmę aranžavo Liutauras Janušaitis ir Simonas Bradūnas, kurinį atlieka Berklee muzikos koledže studijujantis pianistas Domas Žeromskas, ritmo grupė, styginių kvartetas, pučiamųjų ansamblis bei Nerijaus Šatinsko vadovaujamas Kauno krikščioniškasis kamerinis choras „Geroji Naujiena”.

prayer for LT_edited.jpg
delfi logo_edited.jpg

2021.10.26

Tradiciškai rugsėjo pradžioje yra minimos Europos žydų kultūros dienos – tiek mažuose, tiek dideliuose Europos miestuose vyksta įvairūs renginiai, parodos, koncertai. Šių metų rugsėjo 4-8 dienomis, Europos žydų kultūros dienų proga bus surengti išskirtiniai kompozitoriaus Jievaro Jasinskio sukurtos „Simfonijos iš Šiaurės Jeruzalės“ koncertai trijose sostinėse.

rugile.png
lrt lt.jpeg

2021.09.23

Tiesioginės transliacijos įrašas iš LR Prezidentūros kiemo.

LR presedential.jpeg
lrt lt.jpeg

2021.09.22

Rugsėjo 23-iąją, Lietuvoje minint žydų genocido atminimo dieną, vyks kompozitoriaus Jievaro Jasinskio kūrinio – „Simfonijos iš Šiaurės Jeruzalės“, skirto Holokausto 80-mečiui, premjera. Kūrinyje klasikinė muzika persipina su lietuvių ir hebrajų folkloro motyvais, taip pasakodama abi tautas siejančią istoriją.

JJ.png
zm lt (1).png

2021.09.03

Naująjį Gabrielės Gvazdikaitės singlą aranžavo Berklio muzikos koledže studijuojantis džiazo pianistas Domas Žeromskas, o su juo drauge kūrinį atlieka dar keturi to pačio prestižinio muzikos koledžo studentai – Miles Thompson (trimitas), Chris Powe (altinis saksofonas), JahQuan Richards (tenorinis saksofonas), Chad Bonner (gitara), Olandijoje studijuojantis džiazo būgnininkas Kasparas Petkus bei daugelyje muzikinių projektų dalyvaujantis grupės „Saulės kliošas” bosistas Julius Valančauskas.Pritariančiųjų balsų partijas įrašė Arvydas ir Ieva Strazdauskai.

gg.png
lrytas_lt.png

2021.08.24

Rugpjūčio 24-25 dienomis Vilniaus miesto šv. Kristoforo kamerinis orkestras drauge su kviestiniais klasikos, džiazo ir folkloro muzikantais įrašinėja kompozitoriaus Jievaro Jasinskio sukurtą Holokausto 80-mečiui skirtą „Simfoniją iš Šiaurės Jeruzalės“.

jjas.png
zm lt (1).png

2021.07.06

Šių metų birželio mėnesį muzikinis projektas „Atgimimo vaikai” išleido kompaktinę plokštelę „Mūsų laiškas Lietuvai”, o šiandien, minint Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną, visuomenei yra pristatomas titulinės albumo dainos „Mūsų laiškas Lietuvai” vaizdo klipas.

atgimimo vaikai.png
lrt lt.jpeg

2021.04.08

Balandžio 8 dieną visame pasaulyje minima Holokausto ir heroizmo aukų atminimo diena (Jom HaŠoa). Minint šią dieną ir Holokausto aštuoniasdešimtmetį, Lietuvoje pristatoma į 10 pasaulio kalbų išversta vokiečių pastoriaus Jobsto Bittnerio knyga „Tylos uždanga“, rašoma laidėjų pranešime žiniasklaidai.

atgimimo vaikai.png
zm lt (1).png

„Atgimimo vaikai” pristato debiutinį albumą ir Valstybės dienai skirtą vaizdo klipą

2021.07.06

Šių metų birželio mėnesį muzikinis projektas „Atgimimo vaikai” išleido kompaktinę plokštelę „Mūsų laiškas Lietuvai”, o šiandien, minint Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną, visuomenei yra pristatomas titulinės albumo dainos „Mūsų laiškas Lietuvai” vaizdo klipas.

atgimimo vaikai.png
zm lt (1).png

„Atgimimo vaikai” pristato debiutinį albumą ir Valstybės dienai skirtą vaizdo klipą

2021.07.06

Šių metų birželio mėnesį muzikinis projektas „Atgimimo vaikai” išleido kompaktinę plokštelę „Mūsų laiškas Lietuvai”, o šiandien, minint Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną, visuomenei yra pristatomas titulinės albumo dainos „Mūsų laiškas Lietuvai” vaizdo klipas.

atgimimo vaikai.png
zm lt (1).png

„Atgimimo vaikai” pristato debiutinį albumą ir Valstybės dienai skirtą vaizdo klipą

2021.07.06

Šių metų birželio mėnesį muzikinis projektas „Atgimimo vaikai” išleido kompaktinę plokštelę „Mūsų laiškas Lietuvai”, o šiandien, minint Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną, visuomenei yra pristatomas titulinės albumo dainos „Mūsų laiškas Lietuvai” vaizdo klipas.

atgimimo vaikai.png
bottom of page