top of page

Projektai

Svajonės, kurios tampa realybe

Simfonija iš Šiaurės Jeruzalės

2021 metais visame pasaulyje buvo minimas Holokausto 80-metis. Pažymint šią skaudžią sukaktį, vienas perspektyviausių jaunosios kartos kompozitorių Lietuvoje Jievaras Jasinskis ir senoviniais hebrajų instrumentais šofarais grojantis, idėjos autorius Tadas Daujotas, sukūrė išskirtinį muzikinį projektą „Simfonija iš Šiaurės Jeruzalės”

DEB04091.jpg

Shalom Culture & Music Festival

„Shalom Culture & Music Festival“ vyks nuo gegužės iki spalio mėnesio ir aplankys net 11 Lietuvos miestų ir miestelių. Beveik pusę metų truksiančioje žydiškos muzikos ir kultūros festivalio programoje skambės klasikinė bei šiuolaikinių kompozitorių muzika, klezmerio melodijos, džiazo improvizacijos, vyks parodos bei meninės akcijos. 2024 metais festivalio programoje planuojama surengti virš 20 koncertų, kurie vyks Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir Palangos koncertų salėse, Senojoje Zapyškio bažnyčioje, Alytaus, Joniškio, Kėdainių, Pakruojo ir Žiežmarių sinagogose bei Telšių ješivoje.

05-14 16x9.jpg

Gyvybės žygis

„Gyvybės žygis“ (March of Life) - tai vokiečių pastoriaus Jobst Bittner inicijuotas tarptautinis judėjimas, kuris puoselėja Holokausto atminimą, išstoja prieš modernų antisemitizmą ir išreiškia draugystę bei palaikymą Izraeliui.

mdl_logo_litauen.png

Šokio simfonija iš Šiaurės Jeruzalės

„Šokio simfonija iš Šiaurės Jeruzalės“ buvo kuriama specialiai Vilniaus geto likvidavimo 80-mečiui paminėti, todėl ir premjera įvyko 2023 m. rugsėjo 23-24 d. Valstybiniame jaunimo teatre, buvusioje Vilniaus geto teritorijoje. Tai jungtinis valstybinio ansamblio „Lietuva“ ir VšĮ „Prabudimo orkestras“ projektas. 

DSC08070.jpg

Atgimimo vaikai

Muzikinio projekto „Atgimimo vaikai“ albumas „Mūsų laiškas Lietuvai“ – tai meilės ir vienybės melodijomis apipintas muzikinis laiškas kiekvienam mūsų tautiečiui. Lietuvos Nepriklausomybės 30-mečiui inicijuotas projektas apjungia 70 Lietuvos krikščionių atlikėjų, kurie trokšta, kad Atgimimo banga vėl užlietų mūsų tautą, o vienybės ugnimi uždegtos lietuvių širdys liepsnotų meile Dievui, Tėvynei ir artimui. 

PO-026-CD - Atgimimo vaikai - Mūsų laiškas Lietuvai.jpg

Tavo projektas

Tavo širdyje rezonuoja tai kuo Prabudimo orkestras kvėpuoja? Tavo pasaulėžiūrą atitinka mūsų organizacijos vertybės ir tu norėtum įsilieti į mūsų vizijos ir misijos platybes? Tuomet prisijunk prie mūsų ir įgyvendink savo idėją, kuri kaip optimizmo vėjas atskries į mūsų Tėvynę ir pažadins lietuvių širdyse vienybę!

DEB04091.jpg
bottom of page