top of page

Fri, 07 Jun

|

Palangos Kurhauzo koncertų salė

Yevgenii Musijets (Ukraina) / Shalom Culture Palanga

Birželio 7 dieną, 20 val. Palangos kurhauze įvyks „Shalom Culture & Music Festival” koncertas, kuriame išskirtinę programą atliks bajano virtuozas iš Ukrainos Yevgenii Musijets. Renginio metu skambės žymių klasikų ir ukrainiečių kompozitorių kūryba ir žydiškų melodijų interpretacijos.

Registracija uždaryta
Žiūrėti kitus renginius
Yevgenii Musijets (Ukraina) / Shalom Culture Palanga
Yevgenii Musijets (Ukraina) / Shalom Culture Palanga

Time & Location

07 Jun 2024, 20:00 – 21:00

Palangos Kurhauzo koncertų salė, Grafų Tiškevičių al. 1, 00135 Palanga, Lietuva

About the event

Birželio 7 dieną, 20 val. Palangos Kurhauzo koncertų salėje įvyks „Shalom Culture & Music Festival” koncertas, kuriame išskirtinę programą atliks bajano virtuozas iš Ukrainos Yevgenii Musijets. Renginio metu skambės J. S. Bach, A. Vivaldi, J. Sibelius, R.Ruggieri, M. Legrand kūryba, ukrainiečių kompozitorių V. Vlasov, Y. Derbenko, V. Zubitsky, S. Voitenko, B.Mironchuk kūriniai bei žydiškų melodijų interpretacijos.

Yevgenii Musijets (Євгеній Мусієць) yra penktos kartos bajanistas. Dar būdamas 4 metų berniukas, jis pradėjo mokytis groti pas savo senelį, o 5 metų jau pasirodė scenoje. Pirmąjį solinį koncertą Jevgenijus grojo būdamas 7 metų. Baigė Užgorodo muzikos koledžą. Aukštąjį išsilavinimą (bakalauro ir magistro laipsnius) įgijo Mukačevo valstybiniame universitete. Daugelio respublikinių ir tarptautinių konkursų bei festivalių laureatas. Įrašė kompaktinę plokštelę „Revelation”. Nuo 2017 metų groja kolektyve „YeS Duet“ su kuriuo yra koncertavęs daugelyje Europos šalių bei Izraelyje. Jevgenijus yra vedęs, su žmona Alena augina dukrą.

„Shalom Culture & Music Festival“ vyks nuo gegužės iki spalio mėnesio ir aplankys net 11 Lietuvos miestų ir miestelių. Beveik pusę metų truksiančioje žydiškos muzikos ir kultūros festivalio programoje skambės klasikinė bei šiuolaikinių kompozitorių muzika, klezmerio melodijos, džiazo improvizacijos, vyks parodos bei meninės akcijos. Festivalyje dalyvaus muzikantai ir dainininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Ukrainos, Vokietijos bei Izraelio. Šiais metais festivalio programoje planuojama surengti virš 20 koncertų, kurie vyks Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir Palangos koncertų salėse, Senojoje Zapyškio bažnyčioje, Alytaus, Joniškio, Kėdainių, Pakruojo ir Žiežmarių sinagogose bei Telšių ješivoje.

Festivalį iš dalies finansuoja Vilniaus m. savivaldybė, Kauno m. savivaldybė, Tautinių mažumų departamentas prie LRV, Wix.com bei privatūs rėmėjai. Informacinis partneris LRT. Bilietus platina Bilietai.lt

Bilietai į kitus festivalio renginius: https://bit.ly/3W2MgIl

Festivalio koncertų metu gali būti fotografuojama, filmuojama, dalyviai gali būti matomi nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti publikuojami viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar medijos priemonėse.

https://youtu.be/A9XN61bfRfc https://youtu.be/U07bro2v6YM?si=nELReTifTPeYg_El https://youtu.be/pWBOuBZTK3Y?si=Tzz4dnOIpn0lANFC

Share this event

bottom of page